Vánoční vystoupení žáků naší školy a školky v 17:30 hod

24. 11. 2023Lucie Červenková

Všechny srdečně zveme na vánoční minitrhy s rozsvícením stromečku a mikulášskou besídkou pořádané obcí Jestřebí. Na závěr akce v 17:30 hod je připraveno vystoupení žáků naší školy a školky. Moc se na Vás těšíme.

Tělocvična s minitrhem se otevře ve 14:00 hod. Těšit se můžete na dobrůtky a vánoční výrobky našich šikovných sousedů a sousedek, na drobné výrobky žáků školy a školky. O občerstvení se postará stánek Almil Aleše a Milana. Součástí akce bude jestřebské peklo, které se pro všechny děti otevře v 15:00 hod. Peklo má stejný vchod jako kinokavárna. Na děti tam bude čekat čertovský balíček za krásnou básničku. Nebudou chybět ani bezplatné dílničky pro děti.

V 17:30 hod rozsvítíme stromeček a slovo dostanou žáci školy a školky. Mají pro Vás připraveny vánoční písničky a dokonce i tanečky.

Určitě přijďte strávit první adventní neděli s námi.