ROZSVÍCENÍ VÁNOČNÍHO STROMEČKU S VYSTOUPENÍM ŽÁKŮ NAŠÍ MŠ a ZŠ

12. 11. 2022Lucie Červenková

Zveme všechny děti, rodiče, prarodiče, tety, strýce, brášky, sestřičky a sousedy na slavnostní rozsvícení stromečku u tělocvičny v Jestřebí.

Už 27. 11. 2022 od 17.00 hod.

Na akci vystoupí mažoretky ze souboru Diamant, školní pěvecký sbor, žáci z kroužku flétniček, žáci 1. ročníku s pásmem vánočních básniček a vánoční písničku zazpívají i děti z mateřské školky.

Součástí akce bude i vánoční minitrh, kde si můžete zakoupit vánoční výrobky žáčků, adventní a vánoční věnce, vánoční dekorace a něco sladkého na zub. Vánoční minitrh bude probíhat v tělocvičně již od 15:00 hod.

Děti si vyrobí malý dáreček ve vánoční dílničce.

Na akci nebude chybět občerstvení, tentokrát v podání stánku U MÍŠI A LÁDI. Nezapomeňte, že svařák nejlépe chutná z vlastního hrnečku. Dobroty si můžete zakoupit v prostoru u tělocvičny již od 15:00 hod.

A možná přijde i ........ kapela. Od 18:00 hod nás opravdu vánočně naladí kapela CzechOut.

Na všechny už se moc těšíme........