Slavnostní vyhlášení vítězů soutěže ve sběru žaludů

16. 11. 2022Lucie Červenková

Děkujeme soutěžícím za účast v soutěži a blahopřejeme.

Dnes 16. 11. 2022 proběhlo slavnostní vyhlášení vítězů soutěže ve sběru žaludů, která probíhala u nás ve škole v měsíci říjnu ve spolupráci s firmou Jestřebská lesní s.r.o. Soutěžilo se o velmi hodnotné ceny, které do soutěže věnoval pan Hoštička. Bohužel se zapojilo velmi málo žáků. Oceněno bylo všech 15 soutěžících. Na 1. místě se umístila žákyně 5. ročníku Markéta Syslová. Vysoutěžila si IPHONE MINI 4 za 588 nasbíraných kilogramů. Na 2. místě se umístil žák 2. ročníku Gabriel Erneš. Odměnou za 221 kg žaludů mu byl notebook ASUS E410. 3. místo získal žák 3. ročníku Radim Holec. Za 162 kg si vysloužil telefon XIAOMI 9A. Oceněna byla také třída, ve které sbíralo nejvíce žáků. Více než 4 tisíce Kč tak získali žáčci druháčci. Penízky se budou hodit, až pojedou na výlet. Děkujeme panu Hoštičkovi za možnost zúčastnit se soutěže a slibujeme, že v příštích letech budeme sbírat v hojnějším počtu. Nasbírané žaludy už jsou v zemi a možná budeme za pár let chodit po lese, který vyrostl právě z našich nasbíraných semínek. Děkujeme všem soutěžícím a moc jim blahopřejeme.