Slavnostní přivítání prvňáčků

3. 9. 2022Lucie Červenková

V letošním školním roce 2022/23 jsme přivítali 20 nových prvňáčků.

Ráno v 7:45 hod. zazvonil školní zvonek a do školních lavic se po prázdninách opět vrátili žáci.

Prvňáčky čekalo nejdříve slavnostní přivítání. Pan ředitel Michal Kotek, pan starosta Jestřebí Karel Schreiner, paní zastupitelka Eliška Pokorná, třídní paní učitelka Kristýnka Pánková a paní vychovatelka Monika Kuchynková děti přivítali a přáli jim hodně zdaru, kamarádů a zážitků během školní docházky. Na děti potom čekal "kouzelný" oblouk se zvonečkem. Školákem se stal každý, kdo prošel a zazvonil. Ve třídě si pak žáci vyzkoušeli první školní aktivitu a v družince na ně čekal kouzelník.

V letošním školním roce zasedlo do lavic více žáků než v předchozím školním roce. Všem žákům přejeme krásný školní rok 2022/23.

Veškeré aktivity školy můžete sledovat i na našem facebookovém profilu ZŠ a MŠ Jestřebí.