Prvňáčci

1. 9. 2020Lucie Červenková

Zvuk zvonku ukončil prázdniny a poprvé mezi nás přišli noví prvňáčci. Je jich šestnáct a ve škole je přivítal ředitel školy M. Kotek a oba starostové obcí, pan Schreiner a pan Štěrba. Na lavicích pro žáčky byly připraveny kufříky s dárečky. Také paní učitelka Hana Vaňková a paní vychovatelka Monika Kuchynková si pro děti připravily malá překvapení. Školáci hledali své písmenko na tabuli a za odměnu dostali motýla s lízátkem, pamětní list a od obce Jestřebí modrou kšiltovku. Nikdo se nestyděl, ani nezlobil a společně si také zazpívali s kytarou. Na chvíli se proměnili ve fotbalový tým a pohráli si v družině. Věříme, že se  u nás bude našim nejmenším líbit a společně s celým kolektivem školy v Provodíně vše hravě zvládnou.