Obnovení prezenční výuky žáků 1. a 2. ročníku

15. 11. 2020Lucie Červenková

Prezenční výuka žáků 1. a 2. ročníku bude obnovena 18. 11.

Prezenční výuka žáků 1. a 2. ročníků bude obnovena za velmi přísných hygienických podmínek, a to:​

• všichni žáci musí mít po dobu vyučování roušky (nutné jsou igelitové sáčky, kam budou děti použité roušky odkládat)
  • tělesná výchova bude probíhat formou vycházek do přírody, hudební výchova formou rytmických cvičení a poslechů
  • provoz kroužků nebude obnoven
  • ranní družiny budou v provozu od 6,00 hod, odpolední družiny do 15, 00 hod.

1. třída - družina v podkroví

2. třída - družina v přízemí (knihovna)

• žáci si po vstupu do budovy vydesinfikují ruce a jdou rovnou do určených šaten (1. třída - v klasické šatně, 2. třída - šatna tělocviku)
  • rodiče mají zákaz vstupu do budovy
  • žáci se mohou stravovat ve školní jídelně (MŠ Provodín), kam budou docházet v určených časech. V případě, že si budete chtít děti vyzvednout před jídelnou, je nutné tyto časy dodržovat (žáci 1. ročníku ve 12,15 hod; žáci 2. ročníku ve 12,40 hod)
  • Obědy mají všechny děti přihlášené. P. Harcubové volejte v případě, že chcete obědy odhlásit.