Obědy ve školním roce 2021/22

22. 8. 2021Lucie Červenková

Informace ohledně přihlašování obědů

Obědy v budově MŠ Provodín:

Rodiče žáků 1. třídy budou mít možnost přihlásit obědy dětem první školní den v budově školy ZŠ Provodín.

Rodiče žáků 2. a 3. třídy přihlašují obědy ve dnech 30. a 31. 8. 2021 od 7,30 do 15,30 hod v budově MŠ Provodín u paní Harcubové. V případě, že Vám termín nevyhovuje, kontaktujte, prosím, paní Harcubovou na telefonu: 777 346 917

Cena oběda pro žáky 1. - 3. ročníku je 27,- Kč.

Informace od paní vedoucí šj, pro žáky docházející na obědy do MŠ Jestřebí:

Strávníci mají nahraný nový měsíc a to od 2. září 2021.
Vařit pro ZŠ začínáme od 2. září 2021.
V měsíci září máme ředitelské volno a svátek - tyto dny jsou odhlášeny!
Ostatní dny si musíte odhlašovat  na www.strava.cz online do 7 hod a nebo jako vždy telefonicky,sms,@ den předem a nebo ráno do 8,00 hod. Stačí nahlásit u kuchařek.
Pokud se neodhlásíte, je strava počítána. Jiné změny lze nahlásit u vedoucí šj.
Výběr 2 jídel bude na www.strava.cz od úterý 7. září 2021. Připomínám, že lze změnit den předem do 11,00 hod. Pokud změna nebude, automaticky je výběr č.1.
Prosím o kontrolu konta. Máme tam teď přeplatky z minulého školního roku. Komu jsem napsala, že může čerpat, tak to platí a budeme hlídat stav vždy v novém měsíci. Vždy musí být strava zaplacena dopředu, nelze čerpat obědy z mínusového konta. Proto prosím o pozornost a včastné odesílání plateb!
Strávníci budou používat opět čip! Prosím, aby si je každý připravil. Ti, co chip nemají, musí zakoupit nový. Stravu nelze vydávat bez čipu!

Žáci 4. ročníku dostanou přihlášku první školní den ve škole. Přihlášky odevzdají v kuchyni co nejdříve.