Distanční výuka

11. 10. 2020Lucie Červenková

Informace k distanční výuce v článku.

Od středy 14. 10. 2020 je zákaz osobní přítomnosti žáků ve škole a to do 23. 10. 2020. Poté následuje týden prázdnin.

Všichni žáci tedy přecházejí na distanční výuku. Třídní učitelé budou informovat o metodách distanční výuky pro danou třídu.

Výuka je povinná, je tedy třeba omlouvat případnou neúčast na online hodinách.

Na obědy mohou žáci nadále chodit.
Pro 1., 2. a 3. třídu ZŠ Provodín:
- na středu 14. 10. mají obědy všechny děti odhlášené (z organizačních důvodů) a pokud budou děti chtít na obědy docházet od čtvrtka 15. 10., musí rodiče zavolat p. Harcubové zítra do 7:30 hod (777 346 917) a domluví se na dalším postupu (na obědy bude nutné docházet v určený čas a bez doprovodu rodičů). V jídelně bude zajištěn pedagogický dozor. Pokud se rodiče neozvou, počítá se stím, že obědy nechtějí.....

Pro 4. - 9. třídu ZŠ Jestřebí:
- všichni mají oběd přihlášený jako obvykle, takže pokud žák nebude chodit, tak je nutné oběd odhlásit buď přes aplikaci nebo telefonicky do jídelny, vaří se pouze jedno jídlo